fbpx

Wymiana złącza ładowania iPhone

Uszkodzony port Lightning jest irytującym problemem, który uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Telefon raz się ładuje, a raz nie, przerywane przesyłanie danych, brak możliwości połączenia się z iTunes, przerywany proces ładowania lub jego całkowity brak zazwyczaj świadczy konieczności wymiany złącza ładowania iPhone. Jednak sytuacja, gdy kabel zasilający nie wchodzi w całości do gniazda lub z niego wypada, może być spowodowana zabrudzeniem portu.

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus

O wymianie złącza ładowania w iPhone

 Nagromadzenie się różnych pyłów, powoduje problemy z używaniem gniazda. Nie należy samemu starać się go wyczyścić, ponieważ miejsce to jest dosyć łatwe do uszkodzenia. Gdy pojawiają się problemy z ładowaniem, trzeba pamiętać, by w pierwszej kolejności sprawdzić stan kabla, czy nie jest przepalony oraz, czy wszystkie piny są na miejscu.

Przy używaniu zamiennych akcesoriów pojawia się czasem komunikat „Akcesorium może być nieobsługiwane” – wystarczy zakupić oryginalne kable. Nie liczne z trudności występujących przy ładowaniu związane są z uszkodzeniem układu U2 na płycie głównej, lecz jest to marginalna cześć wszystkich problemów. 

Wymiana złącza ładowania iPhone, rozpoczyna się od sprawdzenia ogólnego stanu technicznego urządzenia. Serwisant otwiera telefon, odpina baterię oraz taśmy, wyjmuje głośnik i buzzer, odpina antenę, następnie wyciąga gniazdo ładowania. Po włożeniu sprawnej części składa urządzenie. W trakcie naprawy telefon jest czyszczony. Uszkodzenie portu Lightning jest usterką występującą niezależnie od naszego używania Iphone. Jednak, by ograniczyć prawdopodobieństwo kłopotów z tą częścią, warto dbać o czystość naszego telefonu – można go np.: przemywać płynem antybakteryjnym. Należy również, dbać o to by nasz iPhone nie leżał w miejscach, gdzie jest dużo pyłu, kurzu czy piachu.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix