Wymiana wyświetlacza iPhone Kraków

Wypadł Ci telefon z ręki. Uderzył na tyle mocno o ziemię, że rozbił się wyświetlacz. Od razu szybka pokryła się „pajączkami”. Niestety nie możesz już korzystać ze smartfona, bo niewiele się na nim wyświetla. Nie panikuj. Zadzwoń, a nasz serwisant przyjedzie do Ciebie i zajmie się wymianą wyświetlacza w Twoim iPhone. Zrobimy to szybko, na Twoich oczach, w zaledwie 15 minut. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie obecnie przebywasz – dojeżdżamy do każdego miejsca w Krakowie. Dom, praca, galeria handlowa? Zadzwoń, a my się tam wkrótce znajdziemy.

Zepsuty wyświetlacz – jak rozpoznać?

Być może Twój telefon ma tylko rozbitą szybkę. Jeśli jednak widzisz coś jeszcze poza charakterystycznymi pajączkami, to znaczy, że nie działa wyświetlacz. Z pewnością jest zepsuty, jeśli pojawiły się na nim paski, ma przebarwienia albo plamki lub nie reaguje na dotyk. Możliwe też, że w ogóle nic się już nie wyświetla. Zadzwoń do nas, a my sprawnie wymienimy ekran.

Wymiana wyświetlacza – dlaczego w serwisie Flix w Krakowie?

Nasz mobilny serwis w Krakowie oferuje wymianę wyświetlacza w iPhone w ekspresowym tempie. Co więcej – wymienimy zepsutą część na Twoich oczach. Użyjemy do tego oryginalnego komponentu lub tańszego zamiennika. Sam zdecydujesz, co wolisz. Twój iPhone będzie ponownie wyglądał jak nowy. Zrobimy to w korzystniejszej cenie niż autoryzowany serwis. Co ważne, skorzystasz z naszych usług przez 7 dni w tygodniu.

Zespół serwisantów w Flix to osoby solidne, profesjonalne i same korzystające z iPhone’ów. Wiemy, jak Twój telefon jest dla Ciebie ważny. Dlatego zrobimy wszystko, byś jak dawniej cieszył się działającym smartfonem. Na koniec damy Ci trzymiesięczną gwarancję.

Jak uniknąć rozbicia wyświetlacza?

Ważne, by zapobiegać takim wypadkom w przyszłości. Wymiana wyświetlacza w iPhone to częsta, choć rzadsza usterka od pękniętej szybki. Możesz jej jednak uniknąć. Wystarczy, że tuż po naprawie zapytasz naszego serwisanta w Krakowie o szkło ochronne. Jest ono znacznie bardziej wytrzymałe od foli. Oczywiście przekłada się to na wyższą ceną, ale gdy Twój telefon upadnie, to szkło hartowane się rozbije, nie wyświetlacz. Serwisant przyklei je do szybki telefonu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że znajduje się we właściwym miejscu i że się nie odklei.

Jeśli chcesz nie tylko uniknąć wymiany wyświetlacza w iPhone, ale także innych skutków upadku, załóż na niego etui. To akcesorium również dostaniesz u naszego serwisanta w Krakowie.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish