fbpx

Wymiana wyświetlacza Apple Watch

W zegarku Apple Watch Wyświetlacz jest pokryty szkłem szafirowym (w wersji Steel) lub Gorilla Glass (w wersji Sport), szkła te są odporne na zarysowania, jak również na punktowe uderzenia. Jednak nawet delikatny upadek czy uderzenie może uszkodzić kruchy ekran OLED.

Niestety, nie istnieją jeszcze niezniszczalne smartwache. Uszkodzony (pęknięty lub rozlany) ekran może utrudnić lub nawet uniemożliwić korzystanie z zegarka. Tak samo, jak nie działający dotyk.

 

Naprawiamy modele Apple Watch

Apple Watch 1/2/3
Apple Watch 4
Apple Watch 5

O wymianie wyświetlacza w Apple Watch

Wymianę wyświetlacza Apple Watch serwisant zaczyna od wyłączenia urządzenia oraz zakłada opaskę antystatyczną. Przed otwarciem urządzenia przeprowadza test sprawności. Oddziela ekran z klejem od korpusu zegarka uważając na kable wyciąga baterie i odpina jej taśmę. Usuwa wspornik głośnika i odpina taśmy odpowiedzialne za przesyłanie danych i digitizer. Wymienia stłuczony wyświetlacz na nowy, po czym ponownie podpina taśmy i baterie.

Następnie ostrożnie składa zegarek. Urządzenie jest w międzyczasie dokładnie czyszczone a po serwisie ponownie sprawdzanie. Mimo że wymiana ekranu Apple Watch wydaje się prosta, są to zwykłe pozory. Wnętrze zegarka jest idealnie spasowane i dokładnie zlutowane. Wymieniany wyświetlacz Apple Watch w naszym serwisie jest częścią oryginalną i jest na nią udzielana 9-miesięczna gwarancja. Po wymianie odwzorowanie kolorów zostaje niezmienione. Tak samo reakcja na dotyk czy własności powłoki oleofobowej. 

 

Wszystkie naprawiane usterki Apple Watch

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix