Wymiana tylnej klapki iPhone 8, X, Xs, Xs Max

Twój iPhone się stłukł? Ma teraz rozbitą szybkę? To nie jest tylko zarysowanie na przednim ekranie? Tym razem rozbił się tył i to na tyle mocno, że niemal nie możesz korzystać z telefonu? Spokojnie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wymiana tylnej klapki iPhone w modelach 8, X, Xs, Xs Max i innych to jedna z pozycji w naszej ofercie. Specjalizujemy się w naprawie sprzętu Apple. Dlatego zapewniamy najwyższą jakość usług!

Rozbita tylna klapka

Jeśli rozbiłeś swojego iPhone’a i tylna klapka pokryła się pajączkami, my Ci pomożemy.

Zastanawiasz się, dlaczego w ogóle tylna część Twojego smartfona się rozbiła? Najnowsze telefony od Apple powstają ze szkła. Aluminium odeszło w niebyt. Szkło wygląda lepiej, estetyczniej, niestety jest też podatne na stłuczenia. A wtedy pozostaje tylko wymiana wyświetlacza czy tylnej klapki. Warto zrobić to od razu, aby uszkodzeniu nie uległy inne podzespoły. Jak widzisz, to nie tylko problem estetyczny. Dlatego skontaktuj się z nami najlepiej już teraz! Wymiana tylnej klapki w iPhone 8, X, Xs, Xs Max – tym się zajmiemy od razu w naszym punkcie.

Dlaczego wymiana tylnej klapki iPhone w modelach 8, X, Xs, Xs Max we Flix?

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Pierwszy z nich to fakt, że działamy przez 7 dni w tygodniu. To oznacza, że możesz do nas przyjechać, kiedy tylko zechcesz. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.

Ponadto liczymy się z faktem, że cena ma znaczenie. Dlatego oferujemy tańsze komponenty przy naprawie. Wystarczy, że poinformujesz naszego serwisanta o chęci zastosowania zamienników.

To nie wszystko. Na każdą wykonywaną u nas usługę dajemy gwarancję na trzy miesiące. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oczywiście możemy ją przedłużyć. Po prostu powiedz nam o tym, a zajmiemy się tym od razu.

Nasz serwis działa stacjonarnie, ale także mobilnie. Przy drobniejszych uszkodzeniach dojeżdżamy do klienta i naprawiamy wszystko od razu. Niestety wymiana tylnej klapki iPhone w modelach 8, X, Xs, Xs Max to nieco bardziej skomplikowana usługa. Dlatego musimy się tym zająć u nas na miejscu. Wymaga to od nas zdjęcia tylnej klapki dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu. Następnie musimy szybkę przykleić i poczekać, aż wszystko wyschnie. To może zająć do 3 dni.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami już teraz!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish