fbpx

Wymiana tylnego aparatu iPhone

Uszkodzona kamera tylna iPhone uniemożliwia robienie zdjęć w dotychczasowej jakości. Są one rozmazane, fokus nie działa prawidłowo a przez to brakuje w nich ostrości. Na zdjęciach, które uda się wykonać widoczne są tzw. Artefakty (czyli widoczne na wykonanej fotografii kropki i plamy).

Tylna kamera iSight nie uruchamia się a w aplikacji aparatu pokazuje się jedynie czarne tło. W przypadku usterki tego elementu nie można korzystać z latarki LED. Wymiana aparatu w iPhone jest zazwyczaj konieczna po upadku urządzenia lub jego zalaniu.

 

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone Xr

O wymianie tylnego aparatu w iPhone

Wymiana tego komponentu poprzedzona jest wielopunktowym testem ogólnej sprawności urządzenia. Następnie jest ono otwierane, bateria oraz odpowiednie taśmy są odpinane. Serwisant ostrożnie demontuje wyświetlacz, wyjmuje uszkodzony tylny aparat.

Na jego miejsce umieszcza sprawną część. Ekran LCD jest ponownie montowany. Wszystkie odpięte taśmy oraz bateria są podpinane. Pomiędzy powyższymi czynnościami telefon jest dokładnie czyszczony i po wszystkim zamykany. Na koniec naprawy tylnej kamery Serwisant ponownie wykonuje test sprawności.

 

Po wymianie tylnego aparatu obowiązuje 9-miesięczna gwarancja, zakładany element jest oryginalną częścią. By w przyszłości zmniejszyć ryzyko uszkodzenia tylnej kamery iSight, warto pomyśleć o zakupie etui, którego brzegi będą wystawały ponad krawędź aparatu. Skutecznie zamortyzuje to skutki ewentualnego upadku. Warto pamiętać, że używanie wysokiej klasy szkła hartowanego oraz oryginalnych akcesoriów są zawsze dobrym pomysłem wpływającym na dłuższy żywot naszego urządzenia.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix