fbpx

Wymiana szybki iPhone

Pęknięta szybka w iPhone to bardzo popularna usterka. Jej przyczyną jest najczęściej upadek (nawet z niewielkiej wysokości), przygniecenie lub nieznaczne skrzywienie urządzenia.

Poza oczywistym pęknięciem, uszkodzenie objawia się błędną reakcją na dotyk (jest ona opóźniona, pozorna lub nie ma jej wcale). Często można również zauważyć migotanie ekranu lub pojawiające się na nim pasy.

 

O wymianie szybki w iPhone

Czy otrzymam gwarancję po wymianie szybki?

✅ Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Ile trwa wymiana szybki w iPhone?

✅ W przypadku wymiany szybki w iPhone, naprawa może trwać nawet 15 minut!

Czy wymieniona szybka będzie oryginalna?

✅ Dajemy klientowi wybór. Może to być część oryginalna lub zamienna.

W ofercie naszego serwisu posiadamy części oryginalne, jak i zamienniki wysokiej jakości. Wybór użytej części ma wpływ na cenę usługi, lecz jej jakość w późniejszym czasie będzie trudna do odróżnienia. Idealne spasowanie wyświetlacza LCD oraz bryły telefonu pozostają takie same. Tak samo, jak reakcja na dotyk oraz jakość wyświetlanych elementów. Jedyną rzeczą, która odróżnia zamiennik od oryginału, jest lekkie przekłamanie kolorów, które w stanie jest wychwycić jedynie wprawne oko.

Wymiana szybki iPhone rozpoczyna się 16 punktowym audytem ogólnej sprawności urządzenia. Po teście Serwisant odpina baterie oraz taśmy. Następnie demontuje uszkodzony wyświetlacz i uzbraja nowy. Podpina baterie oraz taśmy i uruchamia urządzenie, by wstępnie przetestować poprawne działanie użytej części. Po pozytywnym przejściu testu zamyka telefon i wykonuje pełny wielopunktowy test urządzenia. W trakcie wymiany szybki iPhone jest dokładnie czyszczony.

Dobra praktyka dla przedłużenia żywotności naszego urządzenia jest używanie wysokiej klasy szkła hartowanego. Dobrze skonstruowane etui, którego brzegi wystają ponad krawędź ekranu, jest w stanie zamortyzować siłę upadku. By ochronić urządzenie powyższe elementy muszą być w dobrym stanie – uszkodzone czy pęknięte należy wymienić, gdyż nie chronią one już urządzenia. Ważne jest również używanie oryginalnych akcesoria do ładowania iPhone.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix