fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone XS
Wymiana szybki iPhone XS

Wymiana szybki iPhone XS

Zamiennik — 489,00 
Oryginał — 599,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone XS. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Twój smartfon iPhone XS niefortunnie upadł na ziemię, a jego szybka roztrzaskała się, tworząc widoczną i nieestetycznie wyglądającą pajęczynę? Nie musisz zamartwiać się, że nie uda się go uratować albo że koszty naprawy przewyższają cenę nowego telefonu. W naszym serwisie szybko i bez problemu skorzystasz z usługi jaką jest wymiana szybki w iPhone XS. Ponadto w przypadku, gdy dotyk i wyświetlacz działają sprawnie pomimo zbitej szybki, nie będzie konieczna wymiana całego przedniego panelu smartfona. Oznacza to znacznie niższe koszty naprawy, a także możliwość dalszego korzystania z oryginalnego wyświetlacza. 

Pamiętaj jednak, aby nie zwlekać z wymianą szybki, ponieważ zignorowanie pęknięć może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń w obrębie urządzenia, które z pewnością wygenerują wyższe koszty. Skorzystaj z usług naszych fachowców, a w niedługim czasie Twój iPhone XS wróci do Ciebie w doskonałym stanie. Na jego powierzchni nie zauważysz żadnych śladów upadku, a jego działanie będzie w pełni sprawne.

Opinie o Flix