fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone XS Max
Wymiana szybki iPhone XS Max

Wymiana szybki iPhone XS Max

Zamiennik — 599,00 
Oryginał — 749,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone XS Max. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPhone XS Max to wciąż jeden z najbardziej popularnych smartfonów na rynku, który niezmiennie zachwyca klientów. Jego klasyczny, typowo “apple’owski” design, został wzbogacony niemalże bezramkowym ekranem, który świetnie się prezentuje. Tego typu szkła posiadają jednak pewną wadę – są bardzo delikatne i nieodporne na zniszczenia, ponieważ są słabo chronione. W związku z tym upuszczenie telefonu może skończyć się zbiciem szybki. Pojawia się wówczas pytanie: czy wymiana szybki iPhone XS Max jest konieczna? Warto pamiętać, że zwlekanie z naprawą mogłoby prowadzić do dalszych zniszczeń. Dodatkowo charakterystyczna pajęczyna przysłania widoczność ekranu, co zmniejsza komfort użytkowania urządzenia. 

W naszym serwisie bez problemu i na korzystnych warunkach skorzystasz z usługi jaką jest wymiana szybki w iPhone XS Max. Dodatkowo jeśli uszkodzeniu uległa wyłącznie szybka, a więc wierzchnia warstwa, natomiast dotyk i wyświetlacz wciąż działają bez zarzutu, nie będzie konieczna wymiana całości przedniego panelu urządzenia. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ dzięki temu zaoszczędzisz na naprawie i wciąż będziesz mógł korzystać z oryginalnego wyświetlacza. Skorzystaj więc z usług naszych fachowców, którzy przywrócą dawną świetność Twojego iPhone’a!

Opinie o Flix