fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone XR
Wymiana szybki iPhone XR

Wymiana szybki iPhone XR

Zamiennik — 449,00 
Oryginał — 479,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone XR. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczenie szybki w iPhone XR zdarza się stosunkowo często, zresztą tak jak w większości telefonów z dotykowym wyświetlaczem. Szkło zastosowane w smartfonach, jest bardzo delikatne, a dość wąskie ramki powodują, że szybka nie jest wystarczająco chroniona, zwłaszcza wówczas, gdy nie posiadamy szkła hartowanego. W przypadku zbicia ekranu, konieczna jest jej niezwłoczna wymiana szybki iPhone XR, by nie doszło do dalszych uszkodzeń urządzenia np. poprzez zalanie czy wykruszanie się szkła. 

Nasz serwis oferuje wymianę szybki w iPhone XR w atrakcyjnej cenie i w krótkim czasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczne bywa dłuższe rozstanie ze swoim smartfonem, który niejednokrotnie jest narzędziem pracy. Oddając swojego iPhone’a XR w ręce naszych fachowców możesz być pewien, że wróci on do Ciebie w takim stanie, jak przed wypadkiem. Warto wspomnieć, że wymiana szybki w iPhone XR jest bardzo korzystna, gdyż nie wymaga zamontowania całego nowego panelu wyświetlacza. Dzięki temu minimalizujesz koszty naprawy i zyskujesz w pełni sprawny smartfon.

Opinie o Flix