fbpx
Wymiana szybki iPhone X

Wymiana szybki iPhone X

Zamiennik — 439,00 
Oryginał — 549,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone X. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Jeśli choć raz niefortunnie smartfon wypadł z Twojej dłoni, to z pewnością nie jest Ci obcy widok charakterystycznej „pajęczyny” przecinającej szkło ekranu. W takiej sytuacji nie musisz jednak panikować i martwić się, że naprawa będzie zbyt kosztowna. Jeśli bowiem miałeś nieco szczęścia, to stłuczeniu uległa wyłącznie szybka, czyli wierzchnia warstwa telefonu, a nie cały przedni panel. Oznacza to, że być może nie będzie konieczna wymiana wyświetlacza, a wystarczy jedynie wymiana szybki w iPhone X

Nasz serwis oferuje tego typu naprawy, a usuwaniem usterek zajmują się specjaliści, którzy ocenią stan szkód. Wymiana szybki iPhone X jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ znacząco obniża to koszty naprawy, a przy tym umożliwia pozostanie przy oryginalnym wyświetlaczu. Oddając swojego iPhone’a  w ręce naszych fachowców, zyskujesz gwarancję, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Dzięki temu telefon będzie wyglądał zupełnie tak, jak przed wypadkiem. Pamiętaj, aby nie zwlekać z wymianą szybki, dzięki czemu nie doprowadzisz w ten sposób do dalszych uszkodzeń urządzenia.

Opinie o Flix