fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone SE
Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Zamiennik — 129,00 
Oryginał — 169,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone SE. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczenie szybki w iPhone to dość częsty wypadek, który może zdarzyć się nawet najbardziej ostrożnym użytkownikom. Tego typu uszkodzenie mechaniczne może powodować poważniejsze awarie, które uniemożliwiają sprawne działanie urządzenia.W naszym serwisie bez problemu wymieniasz zbity ekran w smartfonie, czyli uszkodzoną szklaną warstwę, przy czym nie będzie konieczna wymiana całego przedniego panelu. Wymiana szybki iPhone SE sprawi, że nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także będziesz cieszyć się możliwością korzystania z oryginalnego wyświetlacza Apple, nie tracąc przy tym kolorów i jasności obrazu.  

Sama wymiana szybki w iPhone SE to — mówiąc prościej — regeneracja modułu wyświetlacza. Przy naprawie niezbędna jest duża precyzja i doświadczenie, zwłaszcza w przypadku tak wysokojakościowych telefonów jak te produkowane przez markę Apple. 

Skorzystanie z usług naszego serwisu będzie doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu zyskasz pewność, że oddajesz swojego iPhone’a SE w ręce specjalistów, którzy zadbają o odnowienie go w taki sposób, abyś mógł korzystać z niego bez zastrzeżeń.

Opinie o Flix