fbpx
Wymiana szybki iPhone 8

Wymiana szybki iPhone 8

Zamiennik — 239,00 
Oryginał — 339,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 8. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Twój iPhone 8 nieszczęśliwie upadł, a w wyniku tego wypadku jego szybka uległa uszkodzeniu? Nasz serwis skutecznie i w krótkim czasie naprawi każdą szkodę! Nie musisz martwić się tym, że konieczny będzie zakup nowego telefonu albo że naprawa nie będzie opłacalna. W sytuacji, gdy stłuczona została wyłącznie szybka, a dotyk i wyświetlacz działają bezawaryjnie, koszty naprawy są znacznie niższe. Wystarczy bowiem tylko wymiana szybki iPhone 8 bez konieczności zamontowania całego nowego panelu przedniego. Dzięki temu sprzęt pozostanie w pełni sprawny, a Ty będziesz mógł dalej korzystać z jego funkcjonalności.

Działający wyświetlacz nie oznacza, że należy zwlekać z wymianą – dalsze użytkowanie smartfona ze stłuczoną szybką może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, które bywają nieodwracalne, a ich ewentualna naprawa jest bardzo kosztowna. Nasz serwis oferuje wysokojakościowe usługi, w tym wymiana szybki w iPhone 8, dzięki czemu Twój telefon będzie działał jak nowy, a Ty nie będziesz musiał kupować nowego urządzenia lub przepłacać za naprawę! 

Opinie o Flix