fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 8 Plus
Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Zamiennik — 289,00 
Oryginał — 369,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 8 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczenie szybki w iPhone 8 Plus jest dość powszechnym problemem. Dużym, dotykowym ekranom bardzo często towarzyszy ryzyko ich uszkodzenia, w szczególności, gdy smartfon nie został zabezpieczony szkłem hartowanym czy etui. Przy odrobinie szczęścia zbita zostaje tylko szybka, a wyświetlacz dalej będzie działać bez zarzutu. Niemniej jednak nie należy zwlekać z naprawą, gdyż może spowodować to nieodwracalne skutki wpływające na sprawność urządzenia. Wymiana szybki iPhone 8 Plus umożliwia zminimalizowanie ryzyka wykruszania się szkła oraz powstania dalszych uszkodzeń.

Profesjonalna wymiana szybki w iPhone 8 Plus polega na usunięciu wierzchniej, uszkodzonej warstwy szkła, a następnie założeniu nowej. Niezwykle istotna jest tu duża precyzja, by połączyć szybkę z panelem dotykowym. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach smartfonów, dlatego zyskujesz pewność, że Twój telefon wróci z serwisu w doskonałym stanie. Nie przepłacisz za niepotrzebną wymianę całego przedniego panelu i będziesz mógł nadal używać oryginalnego wyświetlacza Apple.

Opinie o Flix