fbpx
Wymiana szybki iPhone 7

Wymiana szybki iPhone 7

Zamiennik — 199,00 
Oryginał — 279,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 7. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPhone 7 to smartfon, którego premiera odbyła się w 2016 roku, ale mimo to ciągle cieszy się on ogromną popularnością. Jest to jeden z najchętniej kupowanych telefonów, który zachwyca swoim designem. Należy jednak pamiętać, że duży dotykowy ekran, zwłaszcza gdy jest niezabezpieczony, stwarza pewne ryzyko awarii. W przypadku ewentualnego upuszczenia iPhone’a, szybka może zostać uszkodzona poprzez kontakt z podłożem. Nie zawsze prowadzi to do wewnętrznych awarii, urządzenia, a wyświetlacz nadal reaguje na dotyk. Nie należy zwlekać z naprawą, a w większości przypadków wymiana szybki iPhone 7 okazuje się rozsądnym rozwiązaniem. 

Charakterystyczna pajęczyna na powierzchni telefonu może z czasem doprowadzić do większych uszkodzeń, co wiąże się z wyższymi kosztami naprawy. W związku z tym najlepiej od razu wymienić szybkę. Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi, jak wymiana szybki w iPhone 7 bez konieczności wymiany całego przedniego panelu. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a dodatkowo nadal będziesz mógł korzystać z oryginalnego wyświetlacza. 

Opinie o Flix