fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 7 Plus
Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Zamiennik — 239,00 
Oryginał — 349,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 7 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPhone 7 Plus od 2016 roku nie traci na popularności. Marka Apple posiada wielu fanów, dlatego jej telefony są kupowane coraz chętniej. Niezaprzeczalną zaletą iPhone’a 7 Plus jest jego duży przejrzysty ekran, który cechuje się jednak dużą delikatnością. W związku z tym w przypadku niefortunnego upuszczenia smartfona, szybka może się potłuc. Jeśli więc w Twoim smartfonie szkło zostało uszkodzone, nie zwlekaj z naprawą, gdyż może to prowadzić do dalszych zniszczeń, takich jak uszkodzenie dotyku czy zalanie wnętrza urządzenia wodą.  Wymiana szybki iPhone 7 Plus pomoże zapobiec poważniejszym awariom, które uniemożliwiają sprawne działanie urządzenia.

Nasz serwis oferuje kompleksową naprawę telefonów komórkowych, w tym usługę jak wymiana szybki w iPhone 7 Plus. Oddając swoje urządzenie w ręce naszych specjalistów masz gwarancję, że smartfon wróci do Ciebie w idealnym stanie, a przy tym będzie działał jak nowy. W naszym serwisie bez problemu wymienisz tylko szybkę, bez konieczności wymiany przedniego panelu w całości, a więc będziesz mógł nadal korzystać z oryginalnego wyświetlacza.

Opinie o Flix