fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 6s
Wymiana szybki iPhone 6s

Wymiana szybki iPhone 6s

Zamiennik — 149,00 
Oryginał — 199,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 6s. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczona szybka w iPhone 6s to nie lada problem, który niestety pojawia się stosunkowo często. O ile często możliwe jest dalsze używanie telefonu, gdy wyświetlacz i dotyk działają, o tyle zignorowanie problemu może prowadzić z czasem do większych uszkodzeń. W związku z tym warto od razu skorzystać z usługi, jaką jest wymiana szybki w iPhone 6s. 

Korzystając z naszego serwisu nie musisz martwić się, czy Twój telefon wróci do Ciebie w idealnym stanie oraz tym, czy koszty naprawy będą opłacalne. Nasi fachowcy profesjonalnie zajmą się Twoim smartfonem, a przy sprawnym wyświetlaczu mogą wymienić wyłącznie stłuczoną szybkę, co wiąże się z mniejszymi kosztami. Ponadto dzięki temu nadal będziesz mógł korzystać z oryginalnego panelu. Telefon będzie więc wyglądał  jak nowy, a jego działanie pozostanie w pełni sprawne. Wymiana szybki iPhone 6s  to doskonały sposób na uniknięcie konieczności zakupu nowego urządzenia. Nasz serwis dba zarówno o jakość wykonywanych usług, jak i o to, by czas ich realizacji był dla klienta zadowalający. 

Opinie o Flix