fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 6s Plus
Wymiana szybki iPhone 6s Plus

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

Zamiennik — 199,00 
Oryginał — 249,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 6s Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Zbicie szybki w iPhone 6s Plus nie jest rzadkością i  może zdarzyć się nawet najbardziej ostrożnej osobie. Jest to częsty problem w przypadku telefonów z dużym dotykowym wyświetlaczem, który posiada małe ramki. Zdarza się więc, że niefortunne wyślizgnięcie się smartfona z dłoni może skończyć się efektem „pajęczyny” na jego ekranie. Nawet w jeśli wyświetlacz działa prawidłowo i reaguje na dotyk, wymiana szybki iPhone 6s Plus może uchronić smartfon przed wystąpieniem poważniejszych awarii.

Nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą smartfonów, w które wlicza się m.in. wymiana szybki w iPhone 6s Plus. Korzystając z oferty, zyskujesz gwarancję, że Twoje urządzenie powróci do Ciebie w doskonałym stanie. Dodatkowo nie będzie konieczne wymienienie całego przedniego panelu. Nasi fachowcy ocenią, czy Twój iPhone 6s Plus posiada sprawny wyświetlacz, a następnie zamontują nową szybkę, co znacznie obniży koszty naprawy, a przy tym umożliwi dalsze użytkowanie oryginalnego panelu przez długi czas.

Opinie o Flix