fbpx
Wymiana szybki iPhone 6

Wymiana szybki iPhone 6

Zamiennik — 149,00 
Oryginał — 199,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 6. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPhone 6 to jeden z najpopularniejszych telefonów, jakie obecnie są na rynku. Posiada mnóstwo zwolenników, którzy za każdym razem decydują się na zakup najnowszego modelu. Smartfon ten wyposażony jest w standardowy, dotykowy wyświetlacz, którego ramki zmniejszone są do minimum. Mimo bardzo wygodnego użytkowania tego typu ekranu, trzeba mieć na uwadze, że niesie to ze sobą spore ryzyko. Kiedy telefon upadnie, wówczas istnieje niebezpieczeństwo, że uszkodzi się szybka. Wówczas konieczna jest wymiana szybki w iPhone 6. Na szczęście zrobisz to w naszym serwisie bez większego problemu!

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych, w tym tych produkowanych przez markę Apple. Jeśli więc Twój smartfon upadł, a na jego powierzchni pojawiła się charakterystyczna pajęcza sieć w postaci pęknięć, wówczas najlepiej skorzystać z usług serwisu. Wymiana szybki iPhone 6, co ważne, nie zawsze wiążę się z koniecznością wstawienia nowego wyświetlacza. Wymiana wyświetlacza iPhone 6 jest możliwa z zachowaniem oryginalnego ekranu w sytuacji, gdy uszkodzenia nie są zbyt duże, a telefon reaguje na dotyk.

Opinie o Flix