fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 6 Plus
Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Zamiennik — 189,00 
Oryginał — 249,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 6 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Twój iPhone 6 Plus nieszczęśliwie upadł, w wyniku czego powstała charakterystyczna pajęczyna, oznaczająca pęknięcie szybki? Martwisz się, że telefon jest nie do uratowania, a dodatkowo czekają Cię ogromne koszty z naprawą lub zakupem nowego? Na szczęście to nie musi tak wyglądać! Skorzystaj z usługi, jaką jest wymiana szybki w iPhone 6 Plus i ciesz się sprawnym telefonem przez długi czas.

Jeżeli Twój smartfon się uszkodził, nie zwlekaj z  jego naprawą. Przy odrobinie szczęścia możliwe jest dalsze używanie sprzętu, gdy dotyk nie uległ uszkodzeniu. Może to jednak doprowadzić do dalszych zniszczeń, w tym do zalania wnętrza urządzenia lub do zupełnego zepsucia się wyświetlacza. Wymiana szybki iPhone 6 Plus umożliwia kompleksową regenerację modułu wyświetlacza bez konieczności wymiany całego panelu przedniego.

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w naprawie tego typu problemów. Możemy wymienić wyłącznie szybkę, pozostawiając przy tym oryginalny wyświetlacz, co oznacza mniejsze koszty naprawy. Fachowa wymiana szybki w iPhone 6 Plus sprawi, że urządzenie będzie wyglądało jak nowe, a Ty przez długi czas będziesz cieszyć się jego funkcjonalnością.

Opinie o Flix