fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 5s
Wymiana szybki iPhone 5s

Wymiana szybki iPhone 5s

Zamiennik — 129,00 
Oryginał — 169,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 5s. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a 5s to z pewnością znasz jego zalety. Jest to niemal bezawaryjny telefon, który z reguły służy użytkownikom przez długie lata. Niemniej jednak każdemu zdarzają się wypadki. Upuszczenie urządzenia niejednokrotnie kończy się stłuczeniem szybki. Nawet jeśli ekran reaguje na dotyk, warto podjąć się wymiany szybki, gdyż liczne pęknięcia mogą stwarzać ryzyko większych uszkodzeń, takich jak zalanie wnętrza smartfona. Ponadto używanie telefonu ze stłuczonym ekranem jest bardzo niewygodne, a szkło może z czasem kruszyć się coraz bardziej. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, warto skorzystać z usługi, jaką jest wymiana szybki iPhone 5s.

Nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą smartfonów. W krótkim czasie i bez problemu wymienimy szybkę w Twoim iPhone 5s. Dzięki temu nawet nie zauważysz, że smartfon ma za sobą poważny upadek, a jego ekran nadal będzie prezentował się nienagannie. Wymiana szybki iPhone 5s sprawi, że po charakterystycznej pajęczynie nie zostanie nawet ślad, a smartfon będzie działał bez zarzutu nawet przez wiele kolejnych lat!

Opinie o Flix