fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 5c
Wymiana szybki iPhone 5c

Wymiana szybki iPhone 5c

Zamiennik — 149,00 
Oryginał — 199,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 5c. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczona szybka w iPhone 5c spędza Ci sen z powiek? Uszkodzenie na ekranie wydaje się być bardzo poważne i martwisz się, że smartfon przestanie działać? Nie wiesz, czy jest możliwość naprawy albo obawiasz się, że koszty będą przewyższać cenę nowego telefonu? Stłuczony ekran może być głównym powodem kolejnych uszkodzeń, które uniemożliwiają sprawne korzystanie z urządzenia. Aby uchronić się przed całkowitą awarią smartfona, warto skorzystać z usługi, jaką jest wymiana szybki iPhone 5c.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu kompleksowej naprawy smartfonów. Fachowcy oceniają rozmiar szkód i planują, co należy zrobić, by telefon wrócił do Ciebie w idealnym stanie. W przypadku upuszczenia smartfona i zbicia szybki, bardzo istotne jest niezwłoczne oddanie go do serwisu, żeby zapobiec dalszym i bardziej poważnym uszkodzeniom. Oddając swoje urządzenie w nasze ręce, zyskujesz gwarancję, że wróci ono do Ciebie całkowicie sprawne, a wymiana szybki iPhone 5c będzie wykonana z należytą starannością. W ten sposób Twój smartfon nadal będzie jak wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mógł użytkować go przez długi czas.

Opinie o Flix