fbpx
Wymiana szybki iPhone 5.

Wymiana szybki iPhone 5

Zamiennik — 119,00 
Oryginał — 139,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 5. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPhone 5 wciąż cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z najchętniej kupowanych smartfonów. Duży dotykowy wyświetlacz, który jest standardem wśród tego typu telefonów, ma niestety jedną zasadniczą wadę – jest dość delikatny. W związku z tym każdy upadek i uderzenie mogą skończyć się stłuczeniem szybki. Z pewnością niejedna osoba doskonale zna ten widok – pajęczyna na środku telefonu, która przysłania widoczność ekranu oraz uniemożliwia jego używanie. Dodatkowo stwarza to ryzyko większych awarii, przez co  urządzenie może  całkowicie przestać działać. W przypadku uszkodzeń mechanicznych, takich jak stłuczenie ekranu, z pomocą przychodzi wymiana szybki w iPhone 5! 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w różnego rodzaju naprawach urządzeń mobilnych. Korzystając z oferty, zyskujesz pewność, że oddajesz swój smartfon w ręce fachowców. Wymiana szybki iPhone 5 zagwarantuje, że Twój telefon znowu będzie wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mógł w pełni korzystać z jego funkcji. W ten sposób przedłużysz żywotność swojego iPhone’a , który będzie służył Ci przez długi czas!

Opinie o Flix