fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 11
Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Zamiennik — 499,00 
Oryginał — 699,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 11. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Zbicie szybki w iPhone 11 nie jest wcale rzadkim problemem. Zdarza się to stosunkowo często nawet u ostrożnych użytkowników. Z tego typu uszkodzeniem mamy do czynienia głównie w przypadku większości telefonów z dotykowym wyświetlaczem, których ramki są naprawdę minimalne, zwłaszcza gdy smartfon nie jest zabezpieczony np. szkłem hartowanym. Jeśli masz trochę szczęścia, wówczas możliwe jest tylko stłuczenie samej szybki, bez uszkodzenia wyświetlacza oraz dotyku. Warto jednak pamiętać, że tak niewielka szkoda wcale nie oznacza, iż nie musisz od razu skorzystać z naprawy. Wymiana szybki iPhone 11 pozwoli nie dopuścić do rozległych uszkodzeń, takich jak wykruszanie się szkła czy zalanie wnętrza urządzenia. 

W naszym serwisie bez problemu dokonasz wymiany szybki w swoim iPhonie 11. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w tego typu naprawach, a dodatkowo precyzyjnie potrafią określić szkody, dlatego masz pewność, że wymiana szybki w iPhone 11 będzie profesjonalna i korzystna pod względem finansowym. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w przypadku stłuczenia samej szybki, nie będzie konieczna wymiana całego przedniego panelu, która wiązałaby się z większymi kosztami. 

Opinie o Flix