fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 11 Pro
Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Zamiennik — 749,00 
Oryginał — 799,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 11 Pro. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczenie szybki w iPhone jest powszechnym następstwem upadku telefonu, nawet z niewielkiej wysokości. Niestety, jest to mały minus posiadania obszernego, dotykowego, a przy tym delikatnego ekranu z wąskimi ramkami. W związku z tym nieszczęśliwe wyślizgnięcie się smartfona z dłoni często kończy się powstaniem charakterystycznej „pajęczyny” na szkle. Nie tylko wygląda ona nieestetycznie, ale może także stwarzać ryzyko pojawienia się dodatkowych problemów, zwłaszcza gdy szkło dalej się wykrusza. Wymiana szybki iPhone 11 Pro pozwoli uniknąć ryzyka niesprawnego wyświetlacza, a nawet całego urządzenia np. w sytuacji dostania się do jego wnętrza wody.

 Nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą tego typu usterek. Profesjonalnie i w krótkim czasie wymienimy zbitą szybkę w Twoim smartfonie. Jeżeli uszkodzeniu uległa tylko wierzchnia warstwa szkła, wówczas nie będzie konieczna wymiana całości przedniego panelu, co zminimalizuje koszty naprawy. Wymiana szybki w iPhone 11 Pro umożliwi dalsze użytkowanie oryginalnego wyświetlacza.

Opinie o Flix