fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana szybki iPhone / Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max
Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Zamiennik — 899,00 
Oryginał — 989,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPhone 11 Pro Max. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Jeżeli posiadasz iPhone’a 11 Pro Max, to na pewno cenisz sobie jego duży, przejrzysty ekran, którego ramki są niemalże niewidoczne. Z reguły smartfon ten jest bezawaryjny i o ile nie dojdzie do niefortunnego wypadku, służy on użytkownikom przez długie lata. Niemniej jednak czasem nawet niepozorne wyślizgnięcie się telefonu z ręki może doprowadzić do stłuczenia szybki. Na szczęście nie zawsze kończy się to całkowitym uszkodzeniem urządzenia. Jeśli dotyk i wyświetlacz działają bezawaryjnie, a jedynym problemem jest dobrze znana „pajęczyna” na szkle, naprawa smartfona nie będzie kłopotliwa. Należy jak najszybciej oddać telefon do serwisu, w którym zostanie zrealizowana wymiana szybki iPhone 11 Pro Max.

Warto pamiętać, że używanie telefonu z rozbitym szkłem nie tylko jest niewygodne. Może doprowadzić również do powstania poważniejszych problemów, które zaburzają sprawne działanie urządzenia. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Fachowo zajmiemy się Twoim iPhonem 11 Pro Max i ocenimy stan szkód. Wymiana szybki w iPhone 11 Pro Max wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, zwłaszcza gdy nie trzeba wymieniać całego przedniego panelu. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować nowego sprzętu, a dodatkowo po wymianie samej szybki nadal będziesz mógł korzystać z oryginalnego wyświetlacza.

Opinie o Flix