Wymiana szybki iPhone Katowice

Interesuje Cię wymiana szybki w iPhone w zaufanym serwisie w Katowicach? Zadzwoń do nas, a my do Ciebie przyjedziemy i zajmiemy się Twoim problemem szybko i od ręki.

Pęknięta szybka – kilka informacji

Moment nieuwagi i telefon wypadł Ci z ręki. Niestety nie miałeś szczęścia i ekran cały się stłukł. Jest na tyle uszkodzony, że uniemożliwia Ci to korzystanie ze smartfona. Widzisz paski, plamki, a może w ogóle nic się nie wyświetla? Nie ma znaczenia, z jakim problemem do nas przychodzisz – my Ci pomożemy. A jeśli jednak miałeś więcej szczęścia i telefon wymaga jedynie wymiany szybki – nasz serwis iPhone w Katowicach zajmie się tym w ledwie 15 minut!

Czy wiesz, że rozbity ekran to najczęstsze uszkodzenie mechaniczne telefonu? To z tym problemem do serwisów zgłasza się 70% klientów. Na szczęście wymiana szybki czy wyświetlacza trwa krótko i można to zrobić od ręki.

Wymiana szybki w iPhone w serwisie Flix w Katowicach

Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy do Ciebie i naprawimy szybkę. Cała magia zadzieje się na Twoich oczach! Zjawimy się w dowolnym miejscu, które wskażesz. Praca, dom, galeria handlowa? Dojedziemy tam, gdzie Ci wygodnie, bo Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

Wymienimy szybkę na nową, używając oryginalnych komponentów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że sprzęt i komponenty Apple są droższe niż u konkurencji. I to dlatego oferujemy również tańsze zamienniki. Ty wybierzesz, które rozwiązanie bardziej Ci pasuje.

Po zakończeniu wymiany szybki w iPhone dajemy trzymiesięczną gwarancję. Ale możesz ją zawsze przedłużyć od razu na miejscu.

Cenimy Twój czas. Dlatego nie każemy Ci na siebie długo czekać. Nasz mobilny serwis w Katowicach działa przez 7 dni w tygodniu. Skorzystasz więc z naszej pomocy także w weekend.

Nasze usługi świadczą fachowcy, którzy regularnie przechodzą szkolenia. Specjalizują się w naprawie iPhone’ów, przykładając do swojej pracy wiele serca.

Szybka – jak o nią dbać?

Jesteśmy przekonani, że można uniknąć w przyszłości wymiany szybki w iPhone. Dlatego poproś naszego serwisanta z Katowic, by pokazał Ci naszą ofertę szkieł ochronnych i etui na telefon. Większość problemów ze smartfonem to uszkodzenia mechaniczne, wynikające z użytkowania. Aby im zapobiec, nasz serwisant przyklei szkło do ekranu, które imituje szybkę. Dzięki temu po zderzeniu z ziemią, to ono się rozbije, nie prawdziwa szybka. Etui zaś ochroni pozostałe części telefonu. Dzięki temu będziesz cieszyć się długo sprawnie działającym smartfonem. W naszym serwisie kupisz także inne akcesoria do iPhone – np. kabel czy adapter do ładowania.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish