Wymiana szybki iPhone 8

Szykuje się wymiana szybki w iPhone 8? Skorzystaj z naszych usług!

Piękny, w kolorze gwiezdnej szarości lub innym znanym już z poprzednich modeli – oto iPhone 8. Model ten to nie lada wydatek. To oczywiste, że chcesz, by wyglądał i działał tak, jak wcześniej. Dlatego oddaj go w nasze ręce, a my zajmiemy się sprawną wymianą szybki. Co więcej – zrobimy to na Twoich oczach. Zwykle wymiana szybki iPhone 8 zajmuje nam kwadrans! Dowiedz się więcej o tym, czym się wyróżniamy.

Wymiana szybki iPhone 8 we Flix

Chętnie zajmiemy się usterką w Twoim smartfonie. Zrobimy to nawet w weekend. Tak, działamy przez 7 dni w tygodniu. Dojeżdżamy do klienta, ale prowadzimy też serwisy stacjonarne w kilku dużych polskich miastach takich jak Warszawa czy Kraków, a także w miastach satelitarnych. Jeśli więc mieszkasz np. w Pruszkowie, Otwocku czy Grodzisku Mazowieckim, też do Ciebie dojedziemy.

Ponadto na każdą naprawę dajemy trzymiesięczną gwarancję, ale na Twoje życzenie ją przedłużymy. Jeśli zechcesz, użyjemy także tańszych komponentów. Powierz nam wymianę ekranu iPhone 8 w nasze ręce, a zajmiemy się tym profesjonalnie i niezwykle sprawnie. Stale się szkolimy i to właśnie w naprawie sprzętu Apple specjalizujemy się od samego początku.

By uniknąć ponownego stłuczenia ekranu, możesz nabyć w naszym serwisie etui i szkło ochronne na swojego smartfona. W ten sposób zabezpieczysz się przed wymianą ekranu iPhone 8 w przyszłości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish