Wymiana szybki iPhone 11 we Flix

Bardziej wodoodporny niż poprzednicy iPhone 11 to model, który przetrwa najbardziej szalone wakacje nad morzem. Niestety nie wymyślono jeszcze takiego szkła, które by było odporne na stłuczenia. To samo dotyczy tego smartfona. Jeśli więc miałeś pecha i szykuje się wymiana szybki iPhone 11, koniecznie skontaktuj się z nami!

Dlaczego wymiana szybki iPhone 11 we Flix?

To bardzo proste! Gwarantujemy profesjonalną naprawę urządzeń marki Apple. Ale to, co nas wyróżnia, to szacunek do Twojego czasu. Dlatego właśnie drobne usterki naprawiamy na Twoich oczach od ręki! Wymiana szybki w iPhone 11 może nam zająć jedynie kwadrans. Tak, tak, ale najważniejszy jest fakt, że nasz serwis czynny jest przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że możesz skorzystać z naszych usług nawet w sobotę czy niedzielę! Co więcej, dojedziemy do Ciebie w dowolnie wskazane miejsce. Może być to Twój dom, praca, szkoła, a nawet centrum handlowe. Tak, wymiana szybki w iPhone 11 może odbyć się wszędzie! Cały serwis mamy ze sobą.

Ponadto zapewniamy użycie tańszych komponentów, o ile sobie tego zażyczysz. Doskonale przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że cena gra rolę. Jeśli również zechcesz, damy Ci gwarancję na dłużej niż standardowe trzy miesiące. Zrobimy to na miejscu, wystarczy, że poinformujesz o tym serwisanta.
W naszym serwisie będziesz mógł również kupić szkło ochronne na smartfona i etui. Dzięki nim z dużym prawdopodobieństwem unikniesz wymiany szybki iPhone 11 w przyszłości.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish