fbpx

Wymiana szybki iPad

Firma z Cupertino rozsławiła się głównie telefonami komórkowymi. W jej ofercie znajdziemy również komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy zegarki. Jednak każda elektronika jest narażona na uszkodzenia. Nie inaczej jest z iPad. Upadek z nawet niewielkiej wysokości, uderzenia czy przygniecenia może uszkodzić ekran urządzenia. Konieczna jest wtedy wymiana szybki iPad. Poza kwestiami estetycznymi pokruszone szkło może utrudnić używanie urządzenia. Tak samo, jak działający blednie lub wcale panel dotykowy.

 

Naprawiamy modele iPad

iPad
iPad Mini
iPad Air
iPad Pro

O wymianie szybki w iPad

Przed przystąpieniem do wymiany szybki iPad Serwisant wykonuje wielopunktowy test sprawności urządzenia. Naprawę rozpoczyna od podważenia ekranu w odpowiednim miejscu, odkręca śruby i oddziela go od korpusu. Odłącza taśmy oraz baterie. Wymienia uszkodzoną część na sprawną. Wymiana szybki iPad kończy się audytem sprawności urządzenia. W trakcie serwisu urządzenie jest dokładnie czyszczone.


Używania w trakcie wymiany szybki iPad część jest nowa i oryginalna. Udzielana jest na nią 9-miesieczna gwarancja. Sposoby na przedłużenie żywotności urządzenia są takie same jak w przypadku iPhone. Odpowiednio skonstruowane etui ochronne i szkło hartowane zadbają o ochronę od uszkodzeń mechanicznych. Oryginalne akcesoria do ładowania ochronią baterie przez zbyt szybką awarią.

 

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix