fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Pro 9.7

Wymiana szybki iPad Pro 9.7

950,00  900,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Pro 9.7. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPad Pro 9.7 to urządzenie, które miało łączyć w sobie szybkość i niezawodność laptopa, poręczność telefonu komórkowego oraz wygodę tabletu. Posiada wbudowaną kamerę oraz bardzo dobrej rozdzielczości wyświetlacz, który pozwala nam na pracę również na aplikacjach związanych z grafiką. Istnieje możliwość podpięcia do niego bezprzewodowej klawiatury, co przekształca go w bardzo poręczny laptop. Niestety podczas wielokrotnego przenoszenia iPada, ekran w może ulec uszkodzeniu, w tym pęknięciu w wyniku upadku. Najlepszym ratunkiem będzie wówczas wymiana szybki w iPad Pro 9.7.

 

W serwisie Flix posiadamy odpowiednie, profesjonalne i niezawodne komponenty, które sprawiają, że naprawa znacznie wydłuży żywotność Twojego urządzenia. Posiadamy ogromne doświadczenie w wymianie ekranów w różnych urządzeniach marki Apple. Wymiana szybki iPad Pro 9.7 nie wpływa na parametry urządzenia. Korzystając z naszych usług, klienci otrzymują gwarancję na wszystkie prace serwisowe.

Opinie o Flix