fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Pro 11

Wymiana szybki iPad Pro 11

1 600,00  1 550,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Pro 11. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Urządzenie iPad Pro 11 jest przeznaczone dla wszystkich bardzo wymagających fanów marki Apple. Jest idealnym połączeniem mocy laptopa z poręcznością i lekkością tabletu. Można pracować na nim zdalnie dzięki wyjątkowo wytrzymałej baterii, która pozwala na nieprzerwaną pracę na nim przez co najmniej 6 godzin. Jednak często podczas podróży służbowej możemy stłuc wyświetlacz, zwłaszcza jeśli pracujemy w biegu. Wówczas potrzebna będzie wymiana szybki iPad Pro 11. 

 

W naszym serwisie GSM możesz skorzystać z profesjonalnej i opatrzonej gwarancją naprawy urządzeń marki Apple. Posiadamy odpowiednie i sprawdzone komponenty, z pewnych źródeł, które znacznie wydłużają żywotność Twojego urządzenia. Wymiana szybki iPad Pro 11 sprawia, że pozbywamy się nieestetycznych pęknięć, które sprawiają, że korzystanie z iPada jest utrudnione lub całkowicie niemożliwe. Dzięki temu nie musisz wymieniać go na nowy i wydawać w związku z tym dużych sum pieniężnych. 

Opinie o Flix