fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Pro 10.5

Wymiana szybki iPad Pro 10.5

1 000,00  950,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Pro 10.5. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Marka Apple zawsze stawiała na innowacyjność, taką jaką można podziwiać w iPad Pro 10.5 Urządzenia mobilne są obecnie wyjątkowo rozchwytywane, gdyż coraz więcej osób pracuje zdalnie. Potrzebują szybkiego dojścia do danych, z możliwością łączenia się z Internetem. Mobilna praca np. na iPad Pro 10.5 jest ogromną przyjemnością, jednak niesie ze sobą ryzyko stłuczenia wyświetlacza, np. podczas przewożenia urządzenia w torbie czy w plecaku. Praca z nieestetyczną pajęczynką na ekranie nie jest łatwa i komfortowa. Wówczas najlepszą pomocą może okazać się wymiana szybki w iPad Pro 10.5, która pozwoli Ci przedłużyć żywotność urządzenia. 

 

Wymiana szybki iPad Pro 10.5 pozwala nam pozbyć się denerwujących oraz nieestetycznych pajączków na ekranie, które znacznie przysłaniają nam obraz i odczyt danych z urządzenia. Tego typu naprawa jest polecana w sytuacji, kiedy na ekranie pojawią się widoczne rysy, które przeszkadzają w korzystaniu z iPada oraz wtedy gdy ekran pod wpływem upadku pęknie. Jeśli nie chcesz wydawać dużych sum na nowe urządzenie, wymiana szybki iPad Pro 10.5 będzie najlepszym rozwiązaniem.

Opinie o Flix