fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Mini 4

Wymiana szybki iPad Mini 4

850,00  800,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Mini 4. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Szyby w urządzeniach elektronicznych niestety szybko ulegają zniszczeniu, nawet jeśli do ich produkcji stosuje się najwyższej jakości komponenty. Sprzyja temu ich nieprawidłowe użytkowanie np. przenoszenie iPada bez pokrowca, co może sprawić, że urządzenie szybko się porysuje. Szczególnie narażona jest szybka, która może również pęknąć i zaburzać sprawne działanie . Nawet lekkie stuknięcie naszym iPadem o blat stołu może spowodować uszkodzenia mechaniczne. Nieestetyczna pajęczynka powstała po upadku na pewno nie zwiększa komfortu użytkowania tabletu. Na szczęście wymiana szybki iPad 4 jest bardzo szybka i przeprowadzona fachowo. 

 

Dzięki naszemu profesjonalnemu serwisowi możesz cieszyć się nowym ekranem do swojego iPada, bez potrzeby kupowania nowego sprzętu. Wymieniamy szybki w iPad 4 bez ingerencji w parametry urządzenia. Wymiana szybki iPad 4 sprawia, że praca i zabawa na tablecie znowu może być komfortowa. Nasz serwis daje również gwarancję na wymienioną część i w razie jakichkolwiek problemów nasz klient może zwrócić się do nas o ponowną pomoc w naprawie sprzętu. 

Opinie o Flix