fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Mini 3

Wymiana szybki iPad Mini 3

300,00  250,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Mini 3. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Urządzenia Apple są bardzo popularne i wielu użytkowników chwali sobie je za dobre parametry, a także niewielkie rozmiary. Najnowszy iPad mini jest wyjątkowo poręczny, co sprawia, że można na nim pracować również zdalnie. Dołączony do urządzenia rysik sprawia, że korzystanie z urządzenia jest bardzo przyjemne i szybkie. Możemy również używać iPad mini 3 jako czytnika ebooków lub ekranu. Jednak użytkowanie tabletu poza domem często sprawia powstanie wielu awarii, np. stłuczonej szybki w wyniku kontaktu z podłożem.  W przypadku jej pęknięcia warto skorzystać z profesjonalnego serwisu GSM, w którym oferowana jest wymiana szybki iPad mini 3.

Szybka w iPad mini 3 jest możliwa do bezproblemowej wymiany, zwłaszcza jeśli zgłosisz się do profesjonalnego serwisu GSM. Nasza firma zapewnia takie naprawy, jak wymiana szybki iPad mini 3, bez zmiany jej innych komponentów. Możesz dzięki temu cieszyć się nowym wyświetlaczem, bez nieestetycznej i zakrywającej informacje pajęczynki.

Opinie o Flix