fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Air

Wymiana szybki iPad Air

430,00  380,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Air. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Urządzenie iPad Air to nowa generacja tabletów od Apple, które zachwycają wszystkie osoby chcące sprawniej pracować poza domem. IPad Air jest bardzo lekki. Przy tym posiada możliwość podłączenia do klawiatury oraz podpięcia do myszy, co czyni z tego tableta przenośny laptop, który na pewno zastępuje ciężkie i nieporęczne komputery z wbudowaną klawiaturą. Niestety tak jak w innych urządzeniach tego typu, tablet iPad Air mimo swojej wytrzymałości, może mieć problem z pękniętą lub porysowaną szybką.

 

Wymiana szybki iPad Air sprawia, że urządzenie może sprawnie działać znacznie dłużej, a Ty możesz w pełni cieszyć się nieskazitelnym obrazem, jaki funduje nam niezawodna marka Apple. Nasz serwis wielokrotnie wymieniał lub wzmacniał szybki w urządzeniach tej marki elektronicznej. Wymiana szybki iPad Air w naszym serwisie jest szybka i przeprowadzona fachowo. 

Opinie o Flix