fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Air 2019 (3 generacji)

Wymiana szybki iPad Air 2019 (3 generacji)

1 000,00  950,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Air 2019. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

iPad Air 2019 jest idealnym urządzeniem dla wszystkich pracujących w biurze oraz poza nim. To urządzenie Apple łączy w sobie lekkość oraz idealne parametry. Ma również bardzo duży ekran, który pozwala na swobodną pracę np. na programach graficznych. Niestety, pomimo wysokiej wytrzymałości, iPad często ulega awariom, np. stłuczeniu ekranu w wyniku upadku. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w iPad Air 2019.

 

Naprawa iPad w naszym serwisie oznacza znaczne przedłużenie żywotności Twojego urządzenia. Aby mogło ono nam długo służyć, na szybkę nakładana jest specjalna ochronna folia, chroniąca ją przed zarysowaniami. Wymiana szybki iPad Air 2019 sprawdzi się nie tylko po upadku iPada, ale również wtedy, kiedy pojawią się na niej widoczne rysy, które znacznie zmniejszą widoczność obrazu na ekranie. Wiele osób zbyt późno decyduje się na wymianę szybki. Należy zrobić to wtedy, kiedy rysy nie są aż tak poważne, ponieważ pęknięcia mogą się pogłębić i sprawić, że wyświetlacz przestanie reagować na dotyk.

Opinie o Flix