fbpx
Strona główna / Serwis iPad / Wymiana szybki iPad / Wymiana szybki iPad Air 2

Wymiana szybki iPad Air 2

850,00  800,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego iPad Air 2. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Urządzenie iPad Air 2 to nowa generacja tabletów od Apple, które na pewno zachwycą wszystkich chcących sprawniej pracować poza domem. IPad Air 2 jest bardzo lekki, przy tym posiada możliwość podłączenia do klawiatury oraz podpięcia do myszy, co czyni z tego tableta mały przenośny laptop, który na pewno zastąpi nam ciężkie i nieporęczne sprzęty z wbudowaną klawiaturą. Niestety tak jak w innych urządzeniach tego typu, tablet iPad Air mimo swojej wytrzymałości może mieć problem z pękniętą lub porysowaną szybką. Tego typu awarie mogą znacznie zaburzać korzystanie ze sprzętu, a nawet powodować kolejne uszkodzenia. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z możliwości, jaką jest wymiana szybki w iPad Air 2. 

 

Naprawa szybki sprawi, że urządzenie będzie sprawnie działało przez znacznie dłuższy czas, a my możemy wówczas dłużej cieszyć się nieskazitelnym obrazem, jaki funduje nam niezawodna firma Apple. Nasi serwisanci wielokrotnie wymieniali lub wzmacniali szybki w urządzeniach tej marki elektronicznej, dlatego wymiana szybki iPad Air 2 w naszym serwisie jest doskonałym dobrym wyborem.

Opinie o Flix