fbpx

Wymiana szybki Apple Watch

Firma z Cupertino w 2015 roku wypuściła na rynek nowy produkt. Inteligentny zegarek, który po połączeniu z iPhone zyskiwał ogromną funkcjonalność. Apple Watch — bo o nim mowa pozwalał na odczytywanie wiadomości tekstowych i odbieranie rozmów.

 Wyświetlacz Gorilla Glass (w wersji Sport) oraz wyświetlacz szafirowy (w wersji Steel) jest odporny na zarysowania, jak również na punktowe uderzenia. Jednak nawet uderzenie w ekran lub upadek w niewielkiej wysokości jest w stanie uszkodzić wyświetlacz OLED.

 

Naprawiamy modele Apple Watch

Apple Watch 1/2/3

O wymianie szybki w Apple Watch

Niestety, nie istnieją jeszcze smartwatch niezniszczalne. A pęknięcie i potłuczone szkło może utrudnić korzystanie z zegarka. Tak samo, jak nie działający dotyk.


Wymianę szybki Apple Watch serwisant zaczyna od wyłączenia urządzenia oraz zakłada opaskę antystatyczną. Przed otwarciem urządzenia przeprowadza test sprawności. Rozpoczyna oddzielanie ekranu i kleju od korpusu zegarka uważając, na kable wyciąga baterie i odpina jej taśmę. Usuwa wspornik głośnika i odpina taśmy odpowiedzialne za przesyłanie danych i digitizer. Wymienia stłuczona szybkę na nową, po czym ponownie podpina taśmy i baterie. Następnie ostrożnie składa zegarek. Urządzenie jest w międzyczasie dokładnie czyszczone a po serwisie ponownie sprawdzanie.

 

Mimo że wymiana szybki Apple Watch wydaje się prosta, są to zwykłe pozory. Wnętrze zegarka jest co do milimetra spasowane i dokładnie zlutowane.
Wymieniana szybka Apple Watch w naszym serwisie jest częścią oryginalną i jest na nią udzielana 9-miesięczna gwarancja. Po wymianie odwzorowanie kolorów zostaje niezmienione. Tak samo reakcja na dotyk czy własności powłoki oleofobowej.

Wszystkie naprawiane usterki Apple Watch

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix