fbpx

Wymiana szybki Apple Watch

Firma z Cupertino w 2015 roku wypuściła na rynek nowy produkt. Inteligentny zegarek, który po połączeniu z iPhone zyskiwał ogromną funkcjonalność. Apple Watch — bo o nim mowa pozwalał na odczytywanie wiadomości tekstowych i odbieranie rozmów.

 Wyświetlacz Gorilla Glass (w wersji Sport) oraz wyświetlacz szafirowy (w wersji Steel) jest odporny na zarysowania, jak również na punktowe uderzenia. Jednak nawet uderzenie w ekran lub upadek w niewielkiej wysokości jest w stanie uszkodzić wyświetlacz OLED.

 

Naprawiamy modele Apple Watch

Apple Watch 1/2/3

O wymianie szybki w Apple Watch

Niestety, nie istnieją jeszcze smartwatch niezniszczalne. A pęknięcie i potłuczone szkło może utrudnić korzystanie z zegarka. Tak samo, jak nie działający dotyk.


Wymianę szybki Apple Watch serwisant zaczyna od wyłączenia urządzenia oraz zakłada opaskę antystatyczną. Przed otwarciem urządzenia przeprowadza test sprawności. Rozpoczyna oddzielanie ekranu i kleju od korpusu zegarka uważając, na kable wyciąga baterie i odpina jej taśmę. Usuwa wspornik głośnika i odpina taśmy odpowiedzialne za przesyłanie danych i digitizer. Wymienia stłuczona szybkę na nową, po czym ponownie podpina taśmy i baterie. Następnie ostrożnie składa zegarek. Urządzenie jest w międzyczasie dokładnie czyszczone a po serwisie ponownie sprawdzanie.

 

Mimo że wymiana szybki Apple Watch wydaje się prosta, są to zwykłe pozory. Wnętrze zegarka jest co do milimetra spasowane i dokładnie zlutowane.
Wymieniana szybka Apple Watch w naszym serwisie jest częścią oryginalną i jest na nią udzielana 9-miesięczna gwarancja. Po wymianie odwzorowanie kolorów zostaje niezmienione. Tak samo reakcja na dotyk czy własności powłoki oleofobowej.

Wszystkie naprawiane usterki Apple Watch

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix