fbpx

Wymiana szybki Apple Watch 4

799,00  599,00 

Ekspresowo wymienimy szybkę Twojego Apple Watch 4. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Apple Watch 4 to jeden z najnowszych modeli zegarków firmy Apple, który cieszy się ogromną popularnością ze względu na jego funkcjonalność i duży, przejrzysty ekran. Niemniej jednak ta ostatnia cecha stwarza pewne ryzyko. Szklany, bardzo estetyczny ekran, który nie jest otoczony żadnymi ramkami, może łatwo ulec uszkodzeniu. Niestety, zdarza się, że np. podczas zdejmowania smartwatcha, wypada on z dłoni i dochodzi do rozbicia jego szybki. Producent nie zapewnia możliwości naprawy tego typu szkód, ale nasz serwis bez problemu podejmuje się tego typu usług. Fachowo i w krótkim czasie wymienimy szybkę w Twoim zegarku Apple, dzięki czemu nie będziesz zmuszony kupować kolejnego urządzenia. 

Wymiana szybki Apple Watch 4 możliwa jest tylko w przypadku, gdy podczas upadku uszkodzeniu nie uległ wyświetlacz i dotyk. Oddając swojego smartwatcha firmy Apple w ręce naszych specjalistów masz pewność, że wróci on do Ciebie w stanie sprzed wypadku, a po zbitej szybce i zarysowaniach na jej powierzchni nie zostanie nawet najmniejszy ślad!

Opinie o Flix