fbpx

Wymiana szkiełka aparatu iPhone

Pęknięte szkło aparatu jest drobną usterką, ale skutecznie utrudnia używanie telefonu. Według przeprowadzonego sondażu smartphone są używane do – przede wszystkim połączeń głosowych, następnie do wiadomości tekstowych a na trzecim miejscu do robienie zdjęć.

By uszkodzić szkło obiektywu, wystarczy upadek urządzenia nawet z niewielkiej wysokości.

 

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone Xr

O wymianie szkiełka aparatu w iPhone

Potłuczone oraz porysowane szkiełko aparatu skutkuje znacznym pogorszeniem jakości wykonywanych telefonem ujęć. Zdjęcia są niewyraźne i widoczna jest na nich mgła. Urządzenie ma problem z prawidłowym ustawieniem auto-focusa.

Kolory są widocznie mniej nasycone. Poprzez pękniecie, na wykonywanych zdjęciach pojawiają się refleksy światła, są one prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach.

 

Wymiana szkiełka aparatu iPhone rozpoczyna się od wielopunktowego testu sprawności urządzenia. Serwisant otwiera telefon, odpina baterie oraz taśm. Demontuje wyświetlacz LCD oraz aparat tylny. Usuwa uszkodzone szkło. Przed oczyszczeniem ramki na obiektyw z kleju i brudu telefon jest dokładnie czyszczony. Serwisant odtłuszcza nowe szkło obiektywu, czyści aparat a następnie go składa.

Po wymianie szybki obiektywu iPhone wyświetlacz LCD jest ponownie zakładany a taśmy i bateria są podpinane. Po skończonych czynnościach serwisowych jest ponownie przeprowadzany audyt ogólnej sprawności telefonu.
Na wymienione szkło aparatu jest udzielana dziewięciomiesięczna gwarancja. Wymieniane cześć jest oryginalna. Od wizyty w serwisie może nas ochronić – -w pewnym stopniu – dobrze skonstruowane etui. Jest to taki case, którego krawędź wystaje ponad aparat. Jest on w stanie zamortyzować sile uderzenia, od którego mogłaby pęknąć szybka aparatu.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix