fbpx

Wymiana obudowy iPhone

Obudowa iPhone jest najbardziej narażonym elementem całego urządzenia. Różnego typu uszkodzenia mechaniczne – upadek, skrzywienie, wgniecenie czy porysowanie mogą oznaczać konieczność wymiany obudowy iPhone.


Z uszkodzeniem obudowy wiąże się utrata wodoszczelności, naraża to wszystkie podzespoły na kontakt z cieczą. Gdy zaburzona zostaje geometria urządzenia i dopasowanie ekranu do korpusu przestaje być idealne, mogą pojawić się problemy z wyświetlaczem LCD.

 

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone Xr

O wymianie obudowy w iPhone

W wyniku mikropęknięć rozkleja się, zaczynają się problemy z poprawnym reagowaniem dotyku lub ekran pęka. Tak samo wewnątrz płyty głównej urządzenia pojawiają się mikropęknięcia, a także problem z modułem GSM (odpowiedzialnym za zasięg).


Telefon przed wymianą obudowy iPhone jest bardziej awaryjny a jego wartość rynkowa wyraźnie spada. Po naprawie wygląda on jak świeżo zakupiony. Sama naprawa rozpoczyna się od audytu sprawności telefonu. Serwisant otwiera telefon, odpina baterie oraz wszystkie taśmy. Rozpoczyna demontaż wszystkich podzespołów: wibracji, głośnika, portu ładowania, płyty głównej, taśm, przycisków oraz zaczepów. Przed umiejscowieniem ich w nowej obudowie dokładnie je czyści, po czym ostrożnie je montuje. Po podpięciu wszystkich taśm i zamknięciu telefonu Serwisant ponownie przeprowadza test sprawności urządzenia.

 

Warto pamiętać, że odpowiednio skonstruowane etui (z brzegami wystającymi ponad krawędź ekranu) jest w stanie uchronić przed konsekwencjami wielu uszkodzeń mechanicznych. Kompletem ochronnym jest używanie wysokiej jakości szkła hartowanego. Dobrą praktyką jest zawsze ochrona telefonu przed czynnikami zewnętrznymi – brudem, pyłem, opiłkami i cieczą. 

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix