fbpx

Wymiana klawiatury MacBook

Laptopy firmy Apple są jednymi z najczęściej wybieranych na rynku. Nie pozwalają jednak na zbyt dużą ingerencję w podzespoły swoich urządzeń.

Jednym z komponentów, które można wymienić jest klawiatura. Wymaga ona tego, gdy przyciski się zacinają – działają z opóźnieniem lub nie działają w ogóle. Zdarza się, że klawisze po wciśnięciu blokują się w tej pozycji a podświetlenie (które występuje jedynie w części urządzeń Apple) przestaje działać.

 

Naprawiamy modele MacBook

MacBook
MacBook Air
MacBook Pro

O wymianie klawiatury w MacBook

Serwisant, który przeprowadza proces wymiany klawiatury MacBook, musi uważać na konstrukcje laptopa. Klawiatura jest zgrzana z topcase – czyli z górną częścią obudowy urządzenia. By wymienić uszkodzony element, otwiera urządzenie. Odłącza baterię oraz inne niezbędne taśmy.

Następnie przystępuje do demontażu i oddzielenia klawiatury od górnej części obudowy. Na miejsce uszkodzonego komponentu umieszcza sprawny. Następnie podpina wszelkie taśmy i skręca urządzenie. W trakcie wymiany klawiatury MacBook jest czyszczony.


Wymieniony element jest oryginalny. Udzielamy na niego 9-miesieczną gwarancję. Warto pamiętać, że chcąc przedłużyć żywotność urządzenia, należy używać jedynie oryginalnych akcesorii do ładowania. Tylko one zapewniają bezpieczeństwo MacBook.

 

Wszystkie naprawiane usterki MacBook

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix