fbpx

Wymiana klawiatury MacBook

Laptopy firmy Apple są jednymi z najczęściej wybieranych na rynku. Nie pozwalają jednak na zbyt dużą ingerencję w podzespoły swoich urządzeń.

Jednym z komponentów, które można wymienić jest klawiatura. Wymaga ona tego, gdy przyciski się zacinają – działają z opóźnieniem lub nie działają w ogóle. Zdarza się, że klawisze po wciśnięciu blokują się w tej pozycji a podświetlenie (które występuje jedynie w części urządzeń Apple) przestaje działać.

 

Naprawiamy modele MacBook

MacBook
MacBook Air
MacBook Pro

O wymianie klawiatury w MacBook

Serwisant, który przeprowadza proces wymiany klawiatury MacBook, musi uważać na konstrukcje laptopa. Klawiatura jest zgrzana z topcase – czyli z górną częścią obudowy urządzenia. By wymienić uszkodzony element, otwiera urządzenie. Odłącza baterię oraz inne niezbędne taśmy.

Następnie przystępuje do demontażu i oddzielenia klawiatury od górnej części obudowy. Na miejsce uszkodzonego komponentu umieszcza sprawny. Następnie podpina wszelkie taśmy i skręca urządzenie. W trakcie wymiany klawiatury MacBook jest czyszczony.


Wymieniony element jest oryginalny. Udzielamy na niego 9-miesieczną gwarancję. Warto pamiętać, że chcąc przedłużyć żywotność urządzenia, należy używać jedynie oryginalnych akcesorii do ładowania. Tylko one zapewniają bezpieczeństwo MacBook.

 

Wszystkie naprawiane usterki MacBook

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix