fbpx

Wymiana Głośnika iPhone

Niesprawny głośnik w iPhone należy do usterek, które nie umożliwiają korzystania z urządzenia, ale skutecznie je utrudniają. Objawów, które skłaniają do wymiany głośnika w iPhone jest wiele. 

W trakcie rozmowy można usłyszeć metaliczny pogłos oraz słychać trzaski i nietypowe szumy. Czasem jest ona bardzo cicha (pogłaśnianie klawiszem Volume nie daje rezultatu), niekiedy rozmówcy w ogóle nie słychać.

 

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus

O wymianie głośnika w iPhone

Problemy z głośnikiem mogą być spowodowane między innymi zalaniem czy upadkiem urządzenia — nawet z niewielkiej wysokości. Kłopotów mogą również przysporzyć kurz, brud i opiłki, które zapychają siatkę głośnika, z czasem trwale go uszkadzając.


W urządzeniach marki Apple poza głośnikiem rozmowy znajduje się również głośnik multimedialny. Jest on odpowiedzialny m.in.: za odtwarzanie dźwięków w trakcie oglądania filmu czy słuchania muzyki. Objawy jego uszkodzenia są podobne jak w przypadku głośnika rozmów: Cichy lub przerywany dźwięk, zakłócenia w postaci szumów i trzasków. Przyczyny tych problemów są również podobne – upadek, zalanie oraz zabrudzenia, które z czasem uszkadzają głośnik.

 

Wymiana głośnika iPhone rozpoczyna się od wielopunktowego testu sprawności urządzenia. Serwisant otwiera telefon oraz odpina baterie i taśmy. Demontuje wyświetlacz LCD oraz głośnik. Dokładnie czyści całego iPhone a także siatkę znajdującym się nad głośnikiem. Następnie na miejsce niesprawnej części umieszcza nową i oryginalną. Umieszcza ekran z powrotem na miejscu, podpina taśmę i baterie. Zamyka telefon, wykonuje ponownie audyt sprawności.
Użyta przy wymianie głośnika w iPhone część jest oryginalna, udzielana jest na nią 9-miesięczna gwarancja. Warto pamiętać, że wysokiej klasy jakości szkło hartowane oraz dobrze dopasowane etui (jego krawędzie powinny wystawać ponad ekran urządzenia) mają wpływ na dłuższe życie telefonu. Dobrą praktyką jest dbanie o czystość naszego urządzenia (kurz i pył) oraz używanie oryginalnych akcesorii.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix