fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana głośnika iPhone / Wymiana głośnika iPhone 5

Wymiana głośnika iPhone 5

169,00  119,00 

Ekspresowo wymienimy głośnik Twojego iPhone 5. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Posiadając duże doświadczenie w naprawie urządzeń marki Apple, doskonale widzimy, że problem niesprawnego głośnika zdarza się niezwykle często. Zazwyczaj przyczyną takiego stanu rzeczy jest wilgoć, brud czy kurz gromadzący w zakamarkach głośnika, co prowadzi do zapchania się jego układów dolotowych. Jeśli problem nie zostanie szybko rozwiązany, może to skutkować nawet uszkodzeniem membrany! W takim przypadku konieczna będzie wymiana głośnika iPhone 5.

 Jeżeli zauważasz, że górny głośnik w Twoim iPhone 5 nie działa, a podczas rozmów słychać metaliczny dźwięk, szum bądź dźwięk jest całkiem ograniczony lub zakłócony, zgłoś się do naszego serwisu. Zajmujemy się kompleksową naprawą tego typu usterek, a w naszej ofercie znajduje się między innymi wymiana głośnika w iPhone 5. Napraw dokonujemy szybko, a przy tym bazujemy wyłącznie na wysokiej jakości komponentach, byś miał pewność, że Twój iPhone wróci do Ciebie w pełni sprawny i będzie działał bezawaryjnie jeszcze przez wiele lat.

Opinie o Flix