fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana głośnika iPhone / Wymiana głośnika iPhone 5s

Wymiana głośnika iPhone 5s

169,00  119,00 

Ekspresowo wymienimy głośnik Twojego iPhone 5s. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Zauważyłeś, że gdy ktoś do Ciebie dzwoni, po odebraniu nic nie słyszysz albo kiedy wykonujesz połączenie, nie masz żadnego kontaktu z rozmówcą? Podniesienie głośności na najwyższy poziom nic nie daje, a problemy stają się coraz bardziej uciążliwe, przez co telefon nie spełnia swojej podstawowej funkcji? Najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ głośnik, który należy jak najszybciej wymienić, dzięki czemu nie będzie konieczności kupowania nowego telefonu. 

Nasz serwis oferuje naprawę tego typu problemów, a w ofercie znajduje się także wymiana głośnika iPhone 5s. Dzięki temu pożegnasz się z trzeszczeniem w trakcie rozmowy, brakiem jakiegokolwiek dźwięku i z przegapionymi połączeniami. Nasi specjaliście przetestują najpierw Twój głośnik, znajdą źródło problemu, a następnie ostrożnie zdemontują przedni panel telefonu, by wymienić uszkodzony głośnik. Ponadto całość wykonają w bardzo krótkim czasie, a Ty nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim smartfonem na długo!

Opinie o Flix