fbpx

Wymiana ekranu iPhone

Wymiana wyświetlacza iPhone jest najczęściej wykonywaną przez nas naprawą. Przyczyny uszkodzenia ekranu są różne. Zwykły upadek, przypadkowe przytrzaśnięcie lub nawet niewielkie skrzywienie telefonu mogą uszkodzić ten delikatny komponent. Kwalifikujący się do naprawy ekran iPhone najczęściej jest pęknięty lub nieprawidłowo reaguje na dotyk (z opóźnieniem, w ogóle lub reaguje, wtedy kiedy nie był dotykany). Uciążliwe są również pasy na LCD i migotanie na różne kolory. Uszkodzenia te nie przeszkadzają w użytkowaniu telefonu jednak psują estetyczny i dopracowany wizerunek produktów Apple.

 

O wymianie ekranu w iPhone

Wymiana ekranu iPhone zaczyna się od 16 punktowego audytu sprawdzającego stan urządzenia. Telefon jest otwierany, bateria oraz wszystkie taśmy są odpinane od płyty głównej, następnie LCD jest demontowany.

Nowy wyświetlacz jest ponownie uzbrajany, taśmy i bateria podpinane. Telefon jest zamykany, a Serwisant uruchamia urządzenie sprawdzając czy wszystko działa poprawnie.

Oczywiście w trakcie wymiany wyświetlacza iPhone jest dokładnie czyszczony. Używamy zarówno oryginalnych części z 9-miesięczna gwarancja, jak i zamienników, na które udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

 

Stosowanie części oryginalnych oraz zamienników najwyższej klasy pozwala na zachowanie niezmienionej jakości. Ekran po wymianie jest idealnie dopasowany do bryły urządzenia. Reakcja na dotyk, wyświetlanie kolorów, kontrast czy jasność pozostają niezmienione. Telefony, które posiadają normy IP 67 oraz 68 (odporność na zachlapanie / wodoszczelność) po naprawie wyświetlacza nadal je zachowują.

Na ewentualną wymiane wyświetlacza w iPhone jest narażony każdy jego użytkownik. Jednak by uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości, warto rozważyć zakup dopasowanego etui, którego brzegi będą lekko wystawać ponad ekran – pozwoli to na zamortyzowanie uderzenia. Przydatne będzie również hartowane szkło ochronne o odpowiedniej twardości i wysokiej klasy.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix