fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone XS

Wymiana ekranu iPhone XS

Zamiennik — 489,00 
Oryginał — 799,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone XS. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Ekran w Twoim iPhone XS nie działa, a telefon nie reaguje na żaden dotyk? Na wyświetlaczu pojawia się czarne tło lub charakterystyczne pasy? Zapewne jest to efekt niefortunnego upadku smartfona na twardą powierzchnię. Nie martw się, tego typu wypadki mogą zdarzyć się każdemu i wcale nie muszą oznaczać, że urządzenia nie da się uratować. Wręcz przeciwnie! Nasz serwis, który posiada ogromne doświadczenie w pracy z urządzeniami marki Apple, podejmie się naprawy telefonu. Wśród naszych usług znajduje się między innymi profesjonalna wymiana ekranu iPhone XS. 

Bazujemy wyłącznie na wysokiej klasy komponentach, które przedłużą żywotność Twojego smartfona i pozwolą mu wrócić do stanu sprzed niefortunnego wypadku. Dzięki temu unikniesz zakupu nowego urządzenia. Nasi specjaliści ocenią stan szkód i jeśli będzie to konieczne wymienią cały przedni panel iPhone XS. Naprawa w naszym serwisie wykonywana jest w krótkim czasie, a Ty masz pewność, że Twój telefon jest w dobrych rękach i wróci do Ciebie bez jakichkolwiek śladów zniszczenia. 

Opinie o Flix