fbpx

Wymiana ekranu iPhone X

Zamiennik — 439,00 
Oryginał — 699,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone X. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Nie da się ukryć, że uszkodzenia mechaniczne w nowych smartfonach to bardzo częsty problem, które może przytrafić się każdemu. Każde upuszczenie telefonu z dłoni może zakończyć się nie tylko stłuczeniem szybki, ale również zniszczeniem ekranu, w wyniku czego przestaje działać dotyk, a na wyświetlaczu nie będzie pojawiać się żaden obraz. Tego typu usterki można jednak bez problemu naprawić. Jeśli Twój iPhone X upadł na twardą powierzchnię i martwisz się, czy możliwe będzie jego uratowanie, zgłoś się do naszego serwisu. Oferujemy kompleksową naprawę urządzeń Apple’a, a wśród naszych usług znajduje się między innymi wymiana ekranu iPhone X. Posiadamy w tym ogromne doświadczenie, dlatego masz pewność, że smartfon będzie w dobrych rękach. 

Nasi specjaliści zamienią stary, uszkodzony przedni panel telefonu na nowy, złożony z wysokiej jakości komponentów. Naprawy dokonujemy w naprawdę krótkim czasie, byś nie musiał rozstawać się ze smartfonem na długo. Dzięki temu Twój iPhone X będzie działał jak dawniej, a po nieszczęśliwym wypadku nie zostanie nawet najmniejszy ślad.

Opinie o Flix