fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone SE

Wymiana ekranu iPhone SE

Zamiennik — 129,00 
Oryginał — 169,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone SE. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Upadek telefonu to sytuacja, którą doskonale zna zapewne każdy użytkownik smartfona. Współczesne urządzenia są coraz większe, przez co często niezbyt pewnie leżą one w dłoni i łatwo możemy je upuścić. Dodatkowo ekran telefonów takich jak iPhone SE jest duży, a jego ramki są niemalże niezauważalne, przez co szkło narażone jest na zniszczenie. Jeśli upuściłeś swojego iPhone’a SE na twardą powierzchnię, najprawdopodobniej skończyło się to nie tylko zbiciem samej wierzchniej warstwy szkła, ale także ekranu. Niedziałający wyświetlacz i dotyk uniemożliwiają korzystanie ze smartfona, dlatego jedynym rozwiązaniem jest oddanie go do serwisu. Wymiana ekranu iPhone SE sprawi, że nie musiał kupować nowego urządzenia. 

Specjaliści oceniają szkody i zmieniają cały przedni panel telefonu, jeśli jest to konieczne. Do tego typu napraw używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów, dlatego powierzając nam swojego iPhone’a SE zyskujesz gwarancję, że smartfon wróci do stanu sprzed upadku, a jego wyświetlacz i dotyk będą działać bezawaryjnie. 

Opinie o Flix