fbpx

Wymiana ekranu iPhone 8

Zamiennik — 239,00 
Oryginał — 339,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 8. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Współczesne dotykowe smartfony, które cechują się między innymi obszernym, przejrzystym wyświetlaczem i stosunkowo małymi ramkami, mają do siebie to, że często ulegają poważnemu uszkodzeniu. Z usterkami mamy do czynienia zwłaszcza przy upadku na twardą powierzchnię, nawet jeśli telefony zabezpieczone są etui i szkłem hartowanym. Wyślizgnięcie się urządzenia z ręki może zdarzyć się każdemu, dlatego nie musisz martwić się, że nie da się go już uratować. Nasz serwis posiada ogromne doświadczenie w naprawie tego typu usterek. 

Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy komponentach, które doskonale sprawdzają się w urządzeniach Apple. U nas możliwa jest szybka wymiana ekranu iPhone 8. Dzięki temu po wypadku nie zostanie nawet najmniejszy ślad, a Twój smartfon będzie działał bez zarzutu jeszcze przez wiele lat. Ocenimy stan szkód i profesjonalnie wymienimy cały przedni panel iPhone'a 8, by w ten sposób przywrócić funkcje dotyku i wyświetlacza. Z nami zyskujesz pewność, że Twój telefon jest w dobrych rękach i że wróci do Ciebie w doskonałym stanie!

Opinie o Flix